Tasarlio, proje çözüm ortaklığı tabanlı hizmet vermektedir.

Ayrı bir şirket değil sizin firmanızın tasarım ve tanıtım departmanı olarak çalışırız. Bizim için öncelik sizi etkilemek değil hedef kitlenizi etkilemektir. Sizin paranızı kazanmak değil size para kazandırmaktır. İşinizi yapmak değil sizi tanımaktır.

Zamanınızın değerini biliriz.Size en hızlı hizmeti vermek isteriz.Hiç bir zamanda zaman ile kaliteyi birbirine karıştırmayız. Kalite anlayışımız bizim yüzümüzdür.

Tasarlio, özellikle 2d/3d animasyonlar olmak üzere, 3d film, vfx, flash gibi birçok alanda bilgisayar destekli tasarım ve uygulamalar yapan bir tanıtım ajansıdır. Konu tanıtım olduğu için bir çok alanda görsel araçları kullanmaktayız. Bu siteniz, tanıtım filminiz, broşürünüz olabilir. Amaç sizi tanıtmaksa araç bulmakta sorun yaşamayız.

Sorumluluğunu aldığımız projeleri zamanında ve en yüksek kalitede bitirmeyi hedefleriz. Bu süreçte çıkabilecek teknik ve zaman problemlerini çözebilecek deneyime sahibiz. Proje yönetim sistemi ile siz proje ortaklarımıza günün her saati projenizle ilgili bilgi yönetim ve denetimi sağlamaktadır.

Tasarlio , yapabileceğini söyler, söylediğini yapar.